Volejte zdarma 800 10 30 10

Finanční specialista - Hodonín

Baví Tě čísla, finance a svoboda v práci? Pak čti dále :-)….

STING Finance, sesterská společnost Realitní kanceláře STING, zabývající se zprostředkováním financování nemovitostí, pojištěním a investicemi, hledá pro posílení týmu kandidáty na pozici “Finanční specialista” pro pobočku Hodonín.

“U nás najdeš volnost při práci, dostatek kontaktů, příjemné pracovní prostředí a zajímavé ohodnocení “

Tvoje náplň práce bude:

  • komplexní finanční poradenství – zejména úvěry, investice a pojištění
  • servis klientského kmene skupiny STING, zpracování klientů, kteří potřebují financovat své nemovitosti

Co Ti nabízíme?

  • zajímavou práci s vlastní organizací času,
  • příjemné pracovní prostředí a prima kolegy,
  • kontakty na klienty realitní kanceláře a obsluha aktuálního klientského kmene,
  • široké portfolio finančních produktů,
  • maximální podporu při práci i servisu,
  • zajímavé finanční ohodnocení závislé na vlastní chuti pracovat bez omezení,
  • možnost dalšího profesního i odborného růstu,
  • zázemí sesterské Realitní skupiny STING i pro jednání s vlastními klienty.

Co od Tebe čekáme?

  • čestné jednání a spolehlivost,
  • chuť posouvat sebe i společnost vpřed a i nadále se vzdělávat,
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti finančního poradenství,
  • zkušenosti se zpracováním úvěrů na bydlení,
  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • přirozeně aktivní a proklientský přístup,
  • příjemné vystupování.

Odpověděl jsi ANO na výše uvedené otázky? Výborně.

Právě Tebe hledáme a potřebujeme!

Už teď se těšíme na Tvůj životopis s fotografií a motivační dopis!

Kontakt

Realitní kancelář STING, s.r.o.
Žaneta Výtisková
Telefon: 604 322 320