Volejte zdarma 800 10 30 10

Samostatná účetní

Realitní a investiční skupina STING působí již více než 20 let na trhu realit a financí. Svým klientům poskytuje široké spektrum služeb spojených s nákupem, prodejem a financováním nemovitostí.

V současné době hledáme kandidáta na pozici „Samostatné účetní“ pro skupinu STING působící ve společnosti se sídlem v Třinci.

Požadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxi na obdobné pozici minimálně 5 let
• Orientaci v účetních a daňových předpisech
• Velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
• Znalost práce se software K2 výhodou ( ne podmínkou )
• Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu a aktivní přístup

Náplň práce:

• Kontrola a účtování vystavených a přijatých faktur na nákladová střediska
• Účtování interních dokladů
• Zpracování platebních příkazů a přijatých plateb
• Účtování bankovních výpisů a pokladny
• Zpracování reportů pro interní účely
• Zpracování měsíční a roční závěrky
• příprava podkladů pro audit, komunikace s auditory, daňovými poradci

Nabízíme:

• Hlavní pracovní poměr
• Odpovídající platové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity ( stravenky, sick day, firemní akce )
• Práci v silné a stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
• Příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu
• Profesní vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis s motivačním dopisem.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Kontakt

Realitní kancelář STING, s.r.o.
Žaneta Výtisková
Telefon: 604 322 320