Posila technického oddělení Třinec

Skupina STING je ryze česká a na trhu s nemovitostmi je již 25 let. Svým klientům poskytujeme široké spektrum služeb spojených s nákupem, prodejem a financováním nemovitostí. Díky kvalitním službám a profesionálnímu přístupu neustále přibývají naši spokojení klienti napříč celou Českou republikou.

Kromě obchodní činnosti poptáváme také pracovní pozice pro zázemí naší pobočkové sítě a centrály. Aktuálně hledáme posilu na technické oddělení.

Jaká by byla Tvoje pracovní náplň?

- Rozmanitá práce manuálního zaměření.
- Aktuální potřeby pobočkové sítě a centrály.
- Rozhodně se nebudeš nudit!

Co požadujeme?

- Pracovitost.
- Manuální zručnost.
- Zkušenosti "Ferdy Mravence".
- Základní orientace ve stavebnictví.
- Loajalita.
- Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

- Zázemí silné a stabilní realitní skupiny STING.
- Skvělý kolektiv.
- Práci na HPP.
- Odměna za práci ve výši a další kariérní růst.

Kontakt

Realitní kancelář STING, s.r.o.
Lenka Ferencová
Telefon: 724 670 551