Proč pracovat pro STING

Láká Tě práce v realitách, ale nemůžeš si vybrat, pro kterou společnost pracovat? Rozhodnutí za Tebe neuděláme, ale řekneme Ti o výhodách, které bys získal u nás.

 • Obchodní výhody

  Finanční podpora až do výše 60 000 Kč
  Provize až 50 %
  Příspěvek na automobil
  Odměna za doporučení a aktivitu
  Motivační soutěže
  Příspěvek na vzdělání a marketing

 • Marketingová podpora

  Letáky • Plachty • Billboardy • Vizitky
  Osobní web makléře
  STING Parťák
  STING Detektiv
  PPC kampaně
  Inzerce na realitních serverech

 • Kariérní růst

  Nezáleží na tom, na jakou pozici nastoupíš.
  Kam to dotáhneš je jen na Tobě.
  My Ti podáme pomocnou ruku, poskytneme zázemí silné, stabilní společnosti a zařídíme zaškolení.
  Pak už je to jen na Tobě.

 • Mimořádné vztahy

  Pracujeme v přátelské atmosféře,
  kde si navzájem pomáháme.
  Od samotného začátku tak získáš kolegy,
  na které se můžeš kdykoliv obrátit.

Zaměstnanecké benefity

Víme, že úspěch firmy se z velké části odvíjí od spokojenosti zaměstnanců. Proto se o naše kolegy staráme a pečujeme prostřednictvím široké škály benefitů. A máme je připravené i pro Tebe!

 • Věrnost

  Čím déle u nás budeš, tím více dnů dovolené získáš. Navíc si velmi vážíme věrnosti, a proto oceníme každé Tvé pracovní jubileum.

 • Podpora

  Jsi zvyklý na sobě pořád makat a nechceš zůstat stát na místě? Nemusíš se bát, máme řadu školení a posuneme Tě dál.

 • Péče

  Postaráme se o Tebe. Získáš stravenky v hodnotě 100 Kč a pokud se někdy nebudeš cítit dobře, můžeš si díky sick days odpočinout doma.

 • Budoucnost

  Dáme Ti možnost investovat do firmy a zajistit si tak lepší budoucnost.

 • Spojení

  Rád a často komunikuješ se svými klienty a blízkými? U nás si můžeš vybrat zvýhodněný tarif, který poskytneme také Tvé rodině.

 • Volnost

  Nerad vstáváš a lépe se Ti přemýšlí třeba až večer? Na pracovní době se podle Tvé pracovní pozice domluvíme.

 • Zábava

  Budeš se tu cítit jako doma, protože budeme Tvou druhou rodinou. Společně s námi vypneš a naplno si užiješ různé firemní akce.

Přidej se k nám

Příběhy úspěšných

Ing. Michal Dvořák, Regionální ředitel

Makléři musí mít oči otevřené a vidět kolem sebe příležitosti.

Už od školy jsem se věnoval obchodu, ale nikdy realitám. Když se v roce 2007 otevírala pobočka v Pardubicích, řekl jsem si, že je ta pravá chvíle vydat se tímto směrem. Za pár měsíců jsem se stal makléřem na této pobočce a po dvou letech jsem na ní už jako manažer vedl svůj tým. Dařilo se nám a vybudoval jsem stabilní tým, ve kterém se lidé neměnili jako na běžícím páse. I proto jsem dostal důvěru vést také nově otevřenou pobočku v Chrudimi. A protože obě mé pobočky byly úspěšné a dařilo se nám, přišel další kariérní postup – od roku 2019 jsem se stal regionálním ředitelem regionu Čechy.

Lidem ve svém týmu se snažím ukazovat cesty k úspěchu na náběrech, výkupech a během jednání s klienty. Chci, aby měli otevřené oči a všude kolem sebe viděli příležitosti, které jim trh s nemovitostmi nabízí. A já jim jdu příkladem.

Ing. Michal Dvořák - Regionální ředitel

Pavel Raba, Specialista na trh s nemovitostmi

Jsme nejlepší v zaškolování nových makléřů.

Dříve jsem chytal nejvyšší českou ligu ve fotbale, ale už od roku 2007 patřím do jiného týmu – do STINGu. Tahle práce mě baví, protože jsem pánem svého času a při každém obchodu se setkávám s novými, zajímavými lidmi. Samozřejmě, někdy narazím i na blázny, ale to přece i v běžném životě. Jsem rád, že jsem si před léty vybral STING. Díky systému zaškolování si myslím, že pokud tady člověk vydrží déle než rok, má znalosti jako makléři v jiných RK po třech letech.

A navíc, ve které jiné práci by záleželo jen na mně, kolik si vydělám? Tady je ta možnost výdělků opravdu neomezená.

Pavel Raba - Specialista na trh s nemovitostmi

Bc. Ilona Katrušáková, Regionální ředitel

STING mi dal příležitost a lidi, ke kterým vzhlížím.

Jak se z asistentky stane během pár let regionální ředitel? Ve STINGu jsem měla od začátku velké štěstí na lidi, od kterých jsem se pořád učila nové a nové věci. Když jsem nastupovala na pozici asistentky, zoufale jsem si říkala, jak tohle všechno zvládnu? Ale jsem člověk, který má rád výzvy, a když něčemu věřím a mám jasný cíl, jsem ochotná dát do výkonu maximum.

Z asistentky jsem se stala makléřkou a můj první milión na uzavřených mě vtáhl do kolotoče realitního byznysu. Když jsem o dva roky později vyhrála výběrové řízení na pozici manažera pro pobočku v Kroměříži, netušila jsem, že za další měsíc povedu také pobočku v Přerově. Obě pobočky byly před mým nástupem ztrátové, ale s Přerovem jsme se během roku stali pětkrát Pobočkou roku. I díky mým manažerským úspěchům jsem dostala šanci postavit se nové výzvě, kterou bylo vedení lokality Střední a Jižní Morava. A této výzvě čelím úspěšně dodnes.

Bc. Ilona Katrušáková - Regionální ředitel

Ing. Jiří Neumann, Specialista na trh s nemovitostmi

Práce v realitách je obrovská studna zážitků a příhod.

Jsem hodně společenský člověk, takže jsem rád mezi lidmi a baví mě s nimi komunikovat. Dříve jsem se ale dostával při styku s lidmi do nepříjemných situací, protože jsem pracoval na exekutorských úřadech. Jednou jsem mému kamarádovi z dětství říkal, že už mě nebaví se pořád s lidmi hádat a chci klidnější práci. Tím kamarádem byl manažer přerovské pobočky Petr Růžička, který mi představil možnosti ve STINGu, a nebylo nad čím přemýšlet – šel jsem na pohovor a od té doby jsem tady. Oproti exekucím je práce v realitách pohodový školní výlet.

Hodně mě baví komunikace s lidmi, a i přes můj v podstatě nízký věk jsem toho hodně zažil, takže mám určitý nadhled a umím analyzovat problém a najít nejefektivnější řešení. Na mém vztahu s klienty je pro mě důležitá hlavně přesnost, o které se říká, že je ctností králů, a dále také pravdomluvnost a důvěra. Klienti musí vědět, že pro ně dělám maximum, a věřit v mé schopnosti. V realitách jsem spokojený, ale z mé práce v oblasti exekucí a realit mám už tolik zážitků a příhod, které jsou mnohdy opravdu legrační až neuvěřitelné, že vím, co budu dělat než půjdu do důchodu. Napíšu o tom všem knížku, která bude tlustá jako Babička od Boženy Němcové. Zatím to podle četnosti zážitků vypadá minimálně na trilogii.

Ing. Jiří Neumann - Specialista na trh s nemovitostmi

Kristina Bravencová, Garant asistentka

Práce asistentky mě naplňuje, a to především širokým rozhledem ve světě realit.

Vystudovala jsem stavební průmyslovku, takže mi nemovitosti byly odjakživa blízké. Po mém působení v developerské společnosti, kde jsem načerpala vědomosti ohledně katastru, stavebních úřadů, makléřské činnosti aj., jsem si řekla, že je čas na změnu. A protože z předešlého zaměstnání jsem věděla, že reality budou tím, co se na trhu bude řešit neustále, volba byla jasná. V nabídkách jsem narazila na STING, u kterého jsem viděla jasnou vizi a směr. A tak jsem zkusila oslnit na výběrovém řízení na pozici makléře, ale ta v danou chvíli už nebyla volná. Ale asi to tak mělo být, protože jsem dostala nabídku stát se asistentkou a jsem tady spokojená už od roku 2008.

Práce asistentky mě naplňuje, a to především širokým rozhledem ve světě realit. Z každé oblasti umím něco, ale vše s veškerou odborností, což mě baví nejvíce. Navíc jsem od roku 2012 také garant asistentkou, takže blízce spolupracuji s lidmi na jiných pobočkách a s centrálou. Za ostatní asistentky v mém regionu nesu zodpovědnost a jsem tady vždy pro ně.

A jak by měl vypadat můj ideální pracovní den? V podstatě by měl být pořád stejný – ráno rezervace, odpoledne rezervace a před koncem pracovní doby ještě poslední rezervace.

Kristina Bravencová - Garant asistentka

Jan Kunz, Regionální ředitel

Učil jsem se za pochodu na vlastních chybách.

Potřeboval jsem pomoc s pronájmem nebytových prostor v Opavě, a tak jsem se obrátil na místní pobočku STINGu. O rok později, v roce 2004, jsem už byl na této pobočce makléřem. Oproti dnešním nováčkům jsme neměli spoustu nástrojů a informací, jak efektivně rozjet realitní obchod, a tak jsem se učil hodně věcí za pochodu. Po třech letech jsem dostal možnost tuto pobočku vést. Protože se mi na manažerské pozici dařilo, stal jsem se v roce 2018 regionálním ředitelem Severní Moravy.

Do STINGu prostě patřím stejně jako moje manželka, která tady taky pracuje.

Jan Kunz - Regionální ředitel

Jana Římanová, Regionální manažer

Pocit, když někomu najdete vysněné bydlení, se nedá ničím nahradit.

Má kariéra ve firmě začala v Ostravě-Porubě, kam jsem nastoupila roku 2005 jako asistentka. Rychle jsem se zaučila, a tak když byla potřebná asistentka na jedné z nejproduktivnějších poboček v Karviné, přesunula jsem se tam. Svou dráhu asistentky jsem potom zakončila na pobočce ve Frýdku-Místku, kde jsem se dostala i k obchodování. Dlouho jsem si myslela, že pro mě obchodování nebude to pravé ořechové, ale mýlila jsem se. Nemám v sobě vyloženě dravé obchodování, které v sobě mají jiní makléři, ale dokážu s lidmi navázat vztah a oni pak dají na mé slovo.

Začínala jsem jako asistentka a po sedmi letech sbírání zkušeností a zlepšování obchodních dovedností jsem dostala důvěru a skvělou nabídku – stát se manažerkou. A tak jsem se vrátila opět do Ostravy, kde vedu pobočku Ostrava-Centrum.

Jana Římanová - Regionální manažer

Šárka Straková, Specialista na výkup a oddlužení nemovitostí

Jsem ráda, že jsem dostala šanci tady pracovat.

Do firmy mě přivedla úplná náhoda, pročítala jsem inzerci a našla nabídku STINGu. Do té doby jsem pracovala jako hlavní účetní a pedagogická pracovnice, ale chtěla jsem změnu. A tohle byla výzva. V září 2001 jsem se stala asistentkou na nově otevřené pobočce v Opavě a tím začala má kariéra v realitách. Během ní jsem odešla dvakrát na mateřskou dovolenou, ze které jsem se vrátila na pozici makléřky. Poté jsem se zaměřila také na výkupy nemovitostí.

Ze začátku jsem měla z obchodování velikou obavu, ale skvělé rodinné a pracovní zázemí mi pomohlo to zvládnout. Dnes bych neměnila – baví mě kreativita mé práce a díky odlišnosti každého obchodního případu se pořád učím.

Šárka Straková - Specialista na výkup a oddlužení nemovitostí

Přidej se k nám